Сучаснiсть

На даний час у нашому  с. НсебIна Лишня залишилось ще 97 родин. 
Жодний уряд не е зацIкавлений допомогти украiнському поселенню, але украiнцI своiми зусиллями провадять дIяльнIсть по своiх осередках. ВIдновляються церкви, товариства, що були знищенI або залежанI пIд час вIйни у недалекий час 1992-1996 роках. 
Так у с. НсебIна Лишня проводиться лIтня школа де дIтей навчають украiнськоi мови, народних звичаiв та IсторIi, за всяке п.ГалI Ступяк котра приiхала до ЛишнI з ЛьвIвськоi ОбластI коротко до громадянськоi вIйни.
А також у 2003 роцI п. Василь ТIмкIв котрий майже 40 рокIв тому виiхав з нашого краю  знову повертаеться у свое рIдне село де з однодумцями (Микола БIлоскурскIй, Зора I Драган КостецкIй,Петро Федчишен, Мерослав Сенчук, Зора I Славко Букало, Елена I Iгор СтефанIщен, Галя Ступяк, Любко Федчишен, Мареська I Iван БIлоскурскI, Влотко Мороз, Роман РудакевIч I Iнш…)  органIзовують культурно – просвIтне товариство пIд назвою ” Червона калина”. 
Наше товариство ще дуже молоде але завзяте, хоч нас залишилось не багато ми не забуваемо хто ми е i цьому бажаемо навчити наших дIтей. Щоб наша пIсня, мова i звичай залишився у молодому поколIнню. 
Тому запрошуемо всIх хто зацiкавлений до товариства. Будемо дуже вдячнi якщо ви нас вiдвiдаете, будемо вдячнi тому хто бажае внести свою лепту щоб наше товариство працювало, будемо вдячнi всiм добродiям за любу допомогу i сиондоруванню. 
Наше велике бажання I наша мрIя збудувати Украiнський дIм тут у селI у котрIм б могли дIти вчити Украiнськоi мови, фольклору I Iнше. У котрIм б збиралися всI УкраiнцI незалежно вIд iх релIгIйних або полIтичних поглядIв. Грунт I робоча сила як рIзноманIтних майстрIв у нас вистарчае. Проблема у нас фIнансова закупити будIвельнI матерIали. Бо на нинIшнI день в нас велика економIчна скрута I багацько нашоi молодI е без роботи.
Велика просьба до Вас I всIх свIдомих УкраiнцIв СвIту котрI мають можливIсть нам допомогти у цIй великI УкраiнськI справI, фIнансово , закупити будIвельнI матерIали, а як хто бажае разом з нами будувати цей дIм то прошу приiжджайте до нас у БоснIю I це нас ще бIльш згортуе.
Козацькому роду нема переводу.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s